آمارهای جدید نشان میدهد کوما جینسینگ (کومارین) پرطرفدارترین محصول تقویت حافظه ودارویی برای پیشگیری ودرمان آلزایمر تبدیل شده است. منحنی رشد قیمت ان دربورس های بن المللی داروهای گیاهی نشان میدهد که بهاء آن در عرض 9 ماه گذشته 3برابر شده است . تاثیر بالای آن دربخاطرسپاری وتقویت حافظه آنرادربین دانشجویان وکنکوری ها بسیار محبوب کرده است .این دارو از جمله داروهای گیاهی وبرگرفته از طب سنتی چینی است که برای چین بسان یک چاه بزرگ نفت ارز آوری دارد . رواج آن دربین مرفهین وافراد تحصیل کرده اروپا وامریکا به امری بدیهی وغیر قابل انکار بدل شده .95 درصد از مصرف کنندگان قابلیت اعجازانگیز آن را درتقویت حافظه تایید کرده اند .این داروی کاملا ایمن وگیاهی دربین دانشجویان وپشت کنکوریها لقب فلش مموری را بخود اختصاص داده است .

کوما جینسینگ داروی تقویت حافظه
فرآیند یادگیری وروش های بخاطر سپاری موفق وحفظ نمودن موثر مطالب درسی وغیر درسی ارتباط مستقیم با عملکرد ذهنی ومغز دارد کمبود حافظه وکم حافظگی وکندذهنی وگیرایی ضعیف ازجمله مواردی است که افرادی همچون کارمندان بازاریان وتجار دانشجویان ودانش آموزان وکنکوریها وحتی خانم های خانه دار وآنهاییکه برای قبولی درکنکور وآمادگی برای کنکور بدنبال روشهای موثر دریادگیری وبه خاطر سپاری هستندقشرهایی را تشکیل میدهند که همواره به دنبال تقویت حافظه وعموما حافظه کوتاه مدت وقوای مغزی وذهنی وفکری خود میباشند.
تقویت سلولهای خاکستری مغز همواره در طول تاریخ مورد توجه بوده است .این قشر به دنبال راهی سریع ومعجزه گونه برای تقویت حافظه میگردند آلزایمر هم یکی از بیماریهای مرتبط با حافظه است که برای سالمندان بسیارخطرناک است .حافظه کوتاه مدت وحافظه بلندمدت را مختل نموده وفرد را دچار فراموشی موقت ویا فراموشی دائم میکند .به همین علت خویشان واطرافیان افراد مبتلا به آلزایمر بدنبال راه حلی جهت جلوگیری از زوال حافظه عزیزان خود به هر دری میزنند وکوما جینسینگ توانسته به شکل کاملا موثر برمشکلات آلزایمر فائق آید.
کوماجینسینگ (کومارین) دربین کنکوریها ودانشجویان که کار رابه شب امتحان گداشته اندبسیار طرفدار دارد چون اندوخته ها وخوانده های 24 ساعت آخررا مانند نوار ضبط صوت برای مصرف کننده دردسترس ذهن قرار میدهد ضمنا به دلیل هوشیار نمودن اعصاب مرکزی خواب را نیز به حداقل میرساند ومیتوان ازفرصت اندک شب امتحان بیشترین استفاده را نمود .این دارو به دلیل طبیعی بودنش جایگزین مواد مخدر در بین رانندگان شده است که به هیچ عنوان اعتیاد آور ووابسته کننده نیست .
عده ای از مشتریان پروپا قرص کلاسهای کنکور و...همواره از ضعف حافظه وکند ذهنی وکلامشکل حافطه شکایت دارند میگویند با اینکه به بهترین های برنامه ریزی تحصیلی وکلاسهای آمادگی برای کنکور مراجعه مکنند وشهریه های هنگفتی میپردازند به دلیل ضعف وکمبود حافظه مطالب را فراموش میکنند وبدنبال راه حلی برای تقویت حافظه وداروی برای افزایش ضریب حفظ مطالب هستند که به جرات میتوان گفت تنها کوماجینسینگ (کومارین) است که توانسته برایشان مفید واقع شود دانشجویان ودانش آموزان سر نگهدار همواره مثل برگ برنده دیگران را از وجود چنین محصولی برای تقویت حافظه بی بهره نگاه میدارند واین از جمله ایرادات وضعف های اطلاع رسانی در کشورما است .
طب سنتی ایرانی وچینی همواره برتری خودرا به داروهای شیمیایی .دکترهای درس نخوان وساینس محورامروزی ثابت کرده اند .کوما جینسیینگ(کومارین) به قدری قوای ادراکی رابالا میبرد که آزمایشات هوش نیزبصورت کاملا مشهود آنرا نشان میدهند . قدرت بازآوری معل.مات ذهنی که در سالیان متمادی از دسترس ذهن خارج شده است در مدت زمان کوتاهی این امکان را میدهد تا خاطرات فراموش شده کودکی را نیز بخاطر بیاوریم وجزییات هرچیزی را که از یادبرده ایم را بیاد آوریم تحقیقات وبررسی های معتبر نشان میدهد افرادیکه از قدرت بسیارپایین یادگیری در مورد موضوع خاصی مانند ریاضی هندسه زبان شیمی فیزیک ومواردی از این دست دچار مشکلات عمده ودراز مدتی بودند در عرض سه روز استفاده قدرت یادگیری را تا5 برابر افزایش داده وبا درک سریع ودقیق موضوع اشراف بی نظیری بر مطالب ومقولات آن یافته اند .در بخش دیگر این بررسی بر قدرت ایجاد امکان جهت حفظ حفظیات درسی تاکید دارد . طبیعی بودن کوماجینسیگ به شما اطمینان میدهد که هرموقع خواستید آنرا مصرف کنید وهرموقع که خواستید مصرفش را قطع کنید . به غیر از تاثیرات آنی وکوتاه مدت کوماجینسینگ(کومارین) میتواند با استفاده مداوم ده روزه میتواند تاثیرات ماندگار ومادام العمری را در جهت تقویت حافظه داشته باشد .مصرف ان دراروپا وایالت های ثروتمند امریکا به امری بدیهی تبدیل شده است .کازینوهای لاسوگاس که بزگترین قمارخانه های دنیا هستند برای مشتریان خود در وعده صبحانه کپسولهای کوما جینسیگ را بعنوان تشریفاتیکه میتواند مشتریانشان را بسوی پیروزی در قمار هدایت ویاری کندپذیرایی میکنند . افرادیکه سابقه ابتلا به آلزایمر در بین خویشاوندان درجه اول خود دارند برای اطمینان از پیشگیری قطعی وموثر از آلزایمر از آن استفاده میکنند .کوماجینسینگ برای مبارزه با آلزایمر بهترین گزینه ای است که طب سنتی در طی قرون مختلف به آن رسیده است .
روش استفاده : آنرا در نیم کیلو گرم عسل خالص وطبیعی مخلوط کرده ودر هر وعده غذایی یک قاشق غذا خوری از آنرا نوش جان کنید . طعم گوارایش بیاد ماندنی است .
برای مطالعه بیشتر به آدرسwww.sobhan1.mihanblog.com مراجعه نمایید.قیمت :  30 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .

09198428966    تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 مرداد 1389    | توسط: حکیم همدانی    | طبقه بندی: تقویت حافظه و یادگیری،     |
نظرات()