هدیه های با ارزش را افراد ژرف نگر می توانند انتخاب كنند . شاید تا كنون به مشخصات هدیه های ماندگار توجه نكرده اید ، كه چرا هدیه ای بعد از چند روز لطف خود را از دست داده و به آشغال تبدیل می شود و در مقابل هدیه ای  برای سالیان دراز و یا حتی برای تمام عمر باقی می ماند .  جواب در این نكته است كه هرچه هدیه  و كادو با نیازهای فرد تطابق داشته باشد و هر اندازه منحصر بفرد باشد و هر میزان كه بتواند كارایی خاص خود را برای سالیان سال حفظ نماید آن هدیه ویژگی ماندگاری را در خود خواهد داشت . لباس برای مدت حداكثر یكسال و .... بدون شك نخواهید توانست برای هدیه مورد معرفی ما مدت زمان مصرف كمتر از تمام عمر را معین نمود :

هدیه ای نفیس كه ثروتمندانرا به ارمغان می آورد و انسان را از گزند طلسمات و جادو و هر جن و انسی مصون می دارد . ویژگی حفاظت کننده آن بقدری كارا است كه برخی افراد  از آن صرفا بعنوان  حرز قدرتمند و نفوذ ناپذیر مورد استفاده قرار میدهند . شرف الشمس باید اصل باشد یعنی در روز و ساعت خاص با آدابی خاص حك شود و آن روزی  نیست جز 19 فروردین هرسال شمسی كه اگر غیر از این تاریخ حكاكی شود هیچ خاصیتی نخواهد داشت . نگین های تقدیمی توسط یکی از سادات با دقت وظرافت و با توجه به آداب وزمان حک شده است و به تعداد محدودی قابل عرضه است .

غالب ثروتمندان وتاجران بزرگ  ، صاحبان قدرت و نفوذ و اربابان علم وحكمت بی آن دیده نمی شوند و نكته جالب توجه در مستور نگاه داشتن خواص بی مانند آن است . احادیث و روایات معتبر  فراوانی در باب  استحباب و فضیلت كاربرد آن موجود است  . گویند كه خواص نقش حك شده شرف الشمس بر روی عقیق زرد از دو جنبه اهمیت دارد یكی در خواص عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی  . بی هیچ تردیدی آثار سریع و متداوم این نگین در بسط و گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان بشكل كاملا مشهودی ایجاد مینماید . عقاید گوناگونی موجود است كه نقش نگین سلیمان نبی ع را شرف الشمس میدانند كه قدرت سلطنت بر ملك  و ثروت بی اندازه او را برایش میسر ساخته بود  . علم متافیزیک با آن دامنه گسترده اش بر خاصیت متافیزیكی و مغناطیسی شرف الشمس همانند مهره مار اذعان میكند .امورکلی وسرنوشت ساززندگی در مسیر مثبت و صلاح یک موهبت الهی است که با تکیه بر اسناد و توصیه بزرگان غیر قابل انکارترین خاصیت نگین شرف الشمس است است . لذا شرف الشمس که با خصوصیات منحصر بفردش که ناشی ازاسم اعظم الهی است می تواند انسان را در مسیر صلاح و رستگاری حفظ نماید .اصلاح امورات کلی و اساسی از جمله آثار بی بدیل شرف الشمس است . البته این هدیه پر ارزش خواص و آثار فوق العاده دیگری هم دارد .

شرف الشمس را به عنوان یك همراه همیشگی و یك یادگاری ماندگار بكارمیبرند چون یك طلسم همه كاره وقدرتمند است که تغییرات و نفع در امورکلی وسرنوشت ساززندگی را ناشی است  . نگین شرف الشمس  بی شک از مظاهر کامل نیروهای ماورائی و غیبی است که در عین واحد خواص گوهری عقیق اصل زرد رنگ و اسم اعظم الهی  را دارد این گوهر گرانقیمت که باقیمت بسیار نازلی داد وستد میشود خصوصیات یک یادگار تمام عمری را دارد که شناخت آن برای خوانده خالی از لطف نخواهد بود .

شرف الشمس برای گشایش امور ومشکلات ،افزایش رزق وروزی  باز شدن ابواب رزق وروزی ،عزت ومقام رفیع یافتن حفاظتاز شر بلایا ودشمنان ،حفاظت اموال حفاظتدر مقابل بد گویان زبان بند ،بخت گشای بسیار موثر،جلب محبت واحترام ومجذوب نمودن افراد کاربرد دارد که اغلب افراد خواص آنرا برای بهره مندی اختصاصی از غیر انکار میکنند .توضیحات کاملی از شرف الشمس بخوانید .حتما حضرت سلیمان نبی ع وملکه صبا را در این باب مطالعه فرمایید .

سنگها از منظر علم و تجربه  :

 نیروهای اسرارآمیز وماوراءالطبیعه وپر رمز ورازی در جهان پیرامون ما وجود دارد که ازبدو خلقت بشر برای حل مشکلات خود به راز آنها پی برده است وازآنها بهره برده است یکی از این نیروها انرژی فوق العاده نهفته در سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی  است .براساس شواهد تاریخی از هزاران سال قبلدر میان ملل کهن مانند ایران ، چین ،هند ، سرخپوستان و...از این سنگها برای منظورهای محافظت از افراد در مقابل بلایای طبیعی وخنثی نمودن نیروهای منفی وحرز وموفقیت ونصرت وپیروزی بکار میرفته است .ائمه معصومین علیه السلام نیزکه از علم الهی ولدون بهره مند بودند واز رموز عالم مطلع بودند از این سنگها استفاده میکردند واستفاده از آنرا به دیگران نیز توصیه مینمودند .علم جدید وعلم غربی نیز شاخه ای پر طرفدار بنام gem therapy یا همان سنگ درمانی را پیگیری محققانه ای مینماید واین علم ریشه در نوشته های فیلسوف بزرگ ارسطو دارد .پاراسلسوس پرآوازه ترین پزشک اروپا در دوره رنسانس نیز مطالب ذیقیمتی دارد .ونهایتا اعتبار دیگری بر این علم رساله گوهریه خواجه نصیرالدین طوسی است .

سنگ ها در احادیث امامان معصوم (ع) :

عقیق فقر و تنگدستی و درویشی را برطرف می کند و در حدیث دیگری امام می فرماید هر که قرعه به انگشتر عقیق بزند بهره او تمامتر بیرون می آید امام صادق (ع) فرمودند که انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک است و هر که انگشتر عقیق داشته باشد امید است که عاقبتش خیر باشد حضرت محمد (ص) فرمودند : هر که انگشتر عقیق در دست داشته باشد حاجتش براورده می شود و در حدیث نبوی دیگر منقول است شخصی نزد رسول اکرم ( ص) آمد و شکایت کرد که دزد در راه به من رسید و اموال مرا برد حضرت فرمودند که : چرا انگشتر عقیق در دست نداشتی که آن از هر بدی نگاه می دارد آدمی را.

پس هر که از شیعیان آل محمد (ص)یکی ازعقیقهای سرخ و زرد وسفید را در دست داشته باشد نبیند مگر خیر و نیکی و فراخی روزی و ثروتمندان سلامتی ازجمیع بلاها و امان یابد از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می ترسد و حذر می نماید شخصی را از برابر حضرت امام محمد باقر ع گذرانیدند تا تازیانه بسیار بر او زدند حضرت فرمودند انگشتر عقیق او کجاست اگر با او می بود تازیانه نمی خورد.و احادیث دیگری در این باب که هر یک در نوع خود ارزشمند است .قبل از هرچیز یک سری به حدیث شریف امام حسن عسگری ع در ابتدای زیارت اربعین آمده است که در مفاتیح الجنان موجود است بزنید تا خصوصیات شیعه ونسبت آن با عقیق و.. را دریابید .

قیمت :  16 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .

09198428966    
تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمسنوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 مرداد 1389    | توسط: حکیم همدانی    | طبقه بندی: عقیق اصل و شرف الشمس،     |
نظرات()